S námi budete vidět...

Vítejte na našich stránkách

Co pro vás můžeme zajistit ?

- Záznamy a živé přenosy ze sportovních utkání, včetně možnosti komentování přenosu.

- Záznamy a živé přenosy z koncertů a společenských akcí, včetně zajištění ozvučení a přenosu na velkoplošnou obrazovku.


Používáme profesionální techniku. Záznamy i přenosy jsme schopni realizovat v mnoha variantách - od použití pouze jedné kamery až po kompletní nasazení 7 kamer v libovolné kombinaci kamer s pevným záběrem a ovládaných kamer. Živý přenos je nahráván přímo na internet, a to buď na náš kanál na livestream.com, případně na YouTube. 

V průběhu přenosu můžeme vkládat do vysílání aktuální skóre, opakované záběry, reklamy sponzorů, PIP (obraz v obraze), upoutávky na následující akce a podobně. Celkové náklady na přenos si tak můžete snížit prodejem reklamního prostoru v průběhu vysílání pro "SPONZORY PŘENOSU". 

Pro vysílání ve Full-HD kvalitě je třeba v místě pevné připojení k internetu s rychlostí uploadu 5Mbps a vyšší. Vysílání v SD kvalitě jsme schopni realizovat i v místech, kde je pokrytí mobilním internetem 3G ( Vodafone, nebo T-Mobile).

Zašlete poptávku a obratem obdržíte cenovou kalkulaci. Přenos a záznam v minimální konfiguraci
s jednou obsluhovanou kamerou můžete mít už od 1500,- Kč

Příklad umístění kamer

 

Používaná technika:

JVC GY-HM 100 ProHD, Sony HVR-V1p, GoPro 4, Nikon Coolpix P7700, převodníky signálu Blackmagic Design.

Všechny používané kamery mají možnost výstupu v plném HD rozlišení 1920x1080, výstup z online střžiny je možný v plném HD rozlišení, nebo nižším.

Dvě ze sedmi možných kamer mouhou být připojeny bezdrátově jako "mobilní" kamery (např. pro rozhovory v přestávce zápasu).

Vysílejte s námi !!!

Staňte se i Vy přímým účastníkem našeho přenosu ! Svá on-line videa můžete nahrát na náš streamovací server pomocí chytrého telefonu, nebo tabletu. Je třeba mít také přístup k internetu - wi-fi, případně mobilní připojení 3G/4G.

Postup je jednoduchý. Pro zařízení s Androidem stáhněte aplikaci Livestream v obchodu Google play a nainstalujte. Poté se přihlašte do aplikace - User: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Password: live2net1 

Po přihlášení klikněte na obrázek kamery dole uprostřed a vyberte volbu Your Phone. Ukáže se Vám náhled obrazu a stisknutím červeného tlačítka v pravém dolním rohu zahájíte přenos na streamovací server ( chvíli vydržte, než se spustí stream ) a pak už nahráváte video na náš server :) Opětovným stiskem červeného tlačítka stream ukončíte a jeho uložení potvrdíte kliknutím na Post. A to je vše :)

Obdobně můžete nainstalovat aplikaci na zařízení iPhone, nebo iPad.

Podrobný návod pro Android najdete ZDE, pro iOS pak ZDE.