S námi budete vidět...

Live střižny na míru

V současné době je na trhu několik zařízení, která jsou však cenově dosti nákladná. Díky našemu know-how jsme schopni pro Vás sestavit střižnu na míru a za výrazně nižší ceny, než jsou na trhu běžné. 

Pro střižny používáme špičkové produkty Australské společnosti Blackmagic Design,  která vyrábí zařízení pro záznam, konverzi, stříhání a vysílání videa. V posledních několika letech koupila firmy Da Vinci Systems, Cintel, Echolab a Teranex, všechny zaměřené na vývoj profesionální techniky pro zpracování filmu a videa.

Dále používáme HW a SW společnosti LiveStream. 

Střižnu stavíme na míru a díky použitému HW - od standartních až po nejvýkonnější pracovní stanice - jsme schopni minimalizovat Vaše náklady s pořízením tohoto profesionálního zařízení pro zachytávání, střih a streaming videa.

Díky námi dodaným technologiím budete moci naplno pracovat i s levnými komerčními kamerami, do přenosu, či záznamu přidat až 10 libovolných zdrojů videa ( plochu PC, video z tabletu, či mobilního telefonu, video z jiného streamu... ).

Výsledný přenos můžete vysílat na velkoplošnou obrazovku, publikovat na streamovací servery ( livestream, YouTube, Ustream,..) a to vše s minimálními náklady.

Námi dodané technologie umožňují také přímé vysílání s pomocí mobilního připojení 3G/4G, takže nejste vázáni na pevné připojení k internetu.

Samozřejmostí je také proškolení obsluhy, pomoc s instalací zařízení a následná technická podpora.

A proč si vybrat právě nás ? Na rozdíl od ostatních dodavatelů podobných zařízení my tato zařízení sami dlouhou dobu používáme v praxi. Nejsme jen prodejci HW a SW, my OPRAVDU víme jak na to ! To je naše Know-how...